TOYOTA COROLLA 1.4 D4-D Kamio Automatike

Toyota / Corolla
Çmimi4.400 Euro
KarburantiNaftë
KambioAutomatike
Viti2006
Numri i Njoftimit74805
Kilometrazhi200 KM
Harxhon për 100 KM5.5 litra
Të dhëna Motorike1.4
KondicioneriAutomatik
NgjyraGri e Errët Metalik
Detyrime Importi (TVSH/Dogana)E Paguar
QytetiTiranë
Sqarime TOYOTA COROLLA 1.4 D4-D Kamio Automatike VITI 2006 E sapoardhur dhe me dogane te paguar. E pa perdorur ne shqiperi. Karburanti: Diezel - Ngjyra.: Erret - Kambio: AUTOMATIK - Ftohja: Klima - Fuqia KW..: 66 kw (90 Ps) -RADIO-CD KLIMA DIGITAL SENSORE DRITASH* SENSORE SHIU PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ANTIVERBUSE XHAMA ELEKTRIK , ANTIFURT CELES ME PULT ABS* ESP SRS ASR AIRBAG , GOMA TE REJA , NE GJENDJE TE PERKRYER ESTETIKE DHE MOTORRIKE KONTAKT 0682040206
Pronari i Njoftimit
EmërAUTO AV
Email
Telefon
Celular 0682040206
ABS
Bllokim Motorri
Timon Hidraulik
Alarm
Sensor Shiu & Drite
Kasetofon
CD
Pasqyra Elektrike
Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord
Xhama Elektrik
Fenerë për Mjegull
ESP
Fenerë Xenon
AirBag për Shoferin
Katalizator
AirBag për Pasagjerin
Telefono Pronarin
Postoje këtë makinë në Facebook