GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Ford Fiesta viti 2013, manual, 1.5 Tdci, 6500 Euro Ndrysho Fshi
Ford / Fiesta
Numri i Njoftimit 75664
6.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2013
Kilometrazhi 93000 km
Sa harxhon për 100 km 4 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1500
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Ford Fiesta, viti 2013, kambio manuale, 1.5 Tdci (naftë), ngjyrë gri e errët-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, 93.000 km origjinale, 6 airbag, sensorë parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 pulte, me doganë, i sapoardhur. Çmimi 6500 euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (13) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Me Libër Shërbimesh Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Katalizator
ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 499 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,876 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,648,461 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790