GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Toyota Hilux 2.5 4x4 2014 Ndrysho Fshi
Toyota / Hilux
Numri i Njoftimit 76237
17.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2014
Kilometrazhi 177400 km
Sa harxhon për 100 km 9-1 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2500
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Shitet Toyota Hilux e vitit 2014 4x4 motorr 2.5 ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera ne kohe . Makina eshte blere me 0 kilometra dhe 177 mije kilometra i ka te vetat origjinale me garanci . Letrat i ka deri ne prill 2021 . Cmimi 17.500 Euro i diskutushem. Vetem telefonata serioze ju lutem
Pronari i Njoftimit
Emër Flamur
Eposta (Email) flamurcaushi103@gmail.com
Telefon
Celular 0692935449
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 AirBag për Shoferin Timon Hidraulik
ABS AirBag për Pasagjerin Kasetofon
CD Katalizator

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 746 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 16,919 herë. Deri tani jemi shfletuar 161,513,771 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790