GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

C300 USA Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 76496
7.900 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 218 km
Sa harxhon për 100 km 9.5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 6
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Fier
Sqarime Shitet C300 me bodykit AMG origjinal I ardhur nga Texas USA.Pa taks lluksi 2996cc .NUK ESHT 4MATIC .Sherbime te sapo bera vaj filtra, ferrota .goma te reja . amortizator te rinj , gomina te reja . Version sport , marmita me zhurem sportive,serdile ngrohje , baxha , aux , bluetooth, pilot automatik, serdile dhe timon me memorie . pasqyra frenash sportive me vrima dhe amortizator sportiv , pasqyra antiverbuese, telekomand garazhi universale ne pasqyr. Letra te sapo prera para siguracion mini kasko . Motorr qe kthehet 100% ne gaz pranon cdo lloj impianti . Mundesi nderrimi me makin deri ne 3000euro .\\r\\nCmimi i diskutueshem pasi te shifet makina.
Pronari i Njoftimit
Emër David Ukcamaj
Eposta (Email) davidukcamaj1996@gmail.com
Telefon 0696836388
Celular 0696836388
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Me Xham nga Sipër Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Kasetofon
Kolltukë (sedilje) Lëkure Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord ESP Katalizator
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 65 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
BMW
Modeli
120
Ngjyra
E Zezë
Viti
2014
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë Perlë
Viti
2014
Çmimi
15.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 12,095 herë. Deri tani jemi shfletuar 160,915,132 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2020 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790