GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz E250 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / E-ClassNumri i Njoftimit 76659
1.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 1996
Kilometrazhi 400000 km
Sa harxhon për 100 km 7 L litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 250
Kamio Automatike
Kondicioneri Pa kondicioner
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Shitet Mercedes Benz E250 Viti 1996 Motorr 2.5 Nafte Cmimi 1000€ i padiskutueshem Makines nuk i punon vetem kondicioneri ! Makine eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike! Letrat deri ne Gusht 2021.
Pronari i Njoftimit
Emër Veri
Eposta (Email) veritaksi@gmail.com
Telefon
Celular 0692771977
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Kasetofon
CD Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
Disqe Alumini AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 404 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,314 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,275,146 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790