GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

0684177049 Passat CC okazionn 2.0 benzine Ndrysho Fshi
Volkswagen / Passat
Numri i Njoftimit 76678
6.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 130000 km
Sa harxhon për 100 km 10- litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë Perlë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet/Nderrohet me makine me te vogel nafte Marka:Wolkswagen Modeli: Passat CC Viti i prodhimit: 2009 Forca motorrike:2.0 T Karburanti:Benzine Kambio:Automatike DSG 7G(me 2 freksione) Kilometra:135000 Cmimi:6900€ // mundesi nderrimi☑️☑️ Vendodhja:Tirane Opsionet ekstra:Gjendje e shkelqyer E sapoardhur Sendile elektrike dhe me ngrohje Pasqyra me ngrohje Kondicioner Frena dore elektrike Shume e paster si brenda dhe jashte Sistem Auto hold/TPMS Drita Led H1/H7 Komanda ne timon
Pronari i Njoftimit
Emër Flavjo
Eposta (Email) Flavjoamb@gmail.com
Telefon
Celular 0684177049
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Alarm Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
CD Xhama Elektrik Kasetofon
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Shpejtësi Konstante
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Fenerë për Mjegull
AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
AirBag për Pasagjerin Katalizator

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 252 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,372 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,275,204 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790