GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Fiat Punto Automatike Ndrysho Fshi
Fiat / Punto
Numri i Njoftimit 76816
123 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 160000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1200
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet FIAT PUNTO Ngjyra blu. Transmetuesi Automat Karburanti Benzine Motorri 1.2 Viti 2007 Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me dogane te paguar. E gatshme per cdo lloj prove. Gati per targa, dogana e paguar. Per me shume info mbi cmimin. Tel 0684704684
Pronari i Njoftimit
Emër Aldis
Eposta (Email) aldisselimaj97@gmail.com
Telefon 0684704684
Celular 0684704684
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (11) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 100 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,067 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,931,052 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790