GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Peugot 206 Ndrysho Fshi
Peugeot / 206
Numri i Njoftimit 76817
900 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 215000 km
Sa harxhon për 100 km 5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1.1
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Bizele
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Lezhë
Sqarime Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e mbajtur. Kam blere makine familjare dhe dua ta shes.... Per informacion te metejshem me kontaktoni ne 0692368713 (ne whatsapp)
Pronari i Njoftimit
Emër Jetmir
Eposta (Email) jeti_g@hotmail.com
Telefon
Celular 0692368713
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 72 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,044 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,931,029 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790