GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Toyota Yaris Hybrid viti 2015, automat, navi, 9500 euro Ndrysho Fshi
Toyota / Yaris
Numri i Njoftimit 76867
9.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2015
Kilometrazhi 150000 km
Sa harxhon për 100 km 3 litra
Lloji i Karburantit Benzinë Hibrid
Të dhëna Motorike 1600
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Toyota Yaris Hybrid viti 2015, automat, navi, 9500 euro\r\n\r\nShitet Toyota Yaris Hybrid viti 2015, kambio automatike, 1.6 benzine-bateri, 5 porta, ngjyrë e bardhe-shumë e bukur, kompjuter bordi, navigator me touch dhe komanda në timon, Start/Stop option, klima, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 150.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, goma 90%, në gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 9500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon 0673894604
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (18) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Navigator
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Me Libër Shërbimesh Pasqyra Elektrike Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
ESP Fenerë Xenon
AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 1731 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,918 herë. Deri tani jemi shfletuar 168,188,193 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790