GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

W Passat sw viti 2008, automat, 2.0 TDI, 6200 € Ndrysho Fshi
Volkswagen / Passat
Numri i Njoftimit 76896
6.200 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 230000 km
Sa harxhon për 100 km 5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2000
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet W Passat sw viti "dhjetor 2008", automat, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 230.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal, limitator shpejtësie, 10 airbag, Start/Stop option, xhama elektrike të zinj, pasqyra elektrike me palosje, sensorë parkimi para-prapa, tapiceri kamosh+lëkure ngjyrë bezhë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 16", goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, frena elektrike, sensor drite dhe shiu, dy pulte me inoks, taksa/siguracion deri 15 qershor 2022. Shitet për arsye emigrimi. Cmimi : 6200 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon 0673894604
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (30) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Kasetofon
Kolltukë (sedilje) Lëkure Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord ESP Katalizator
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 107 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,552 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,480,793 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790