GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Ford Focus 1.8 Ndrysho Fshi
Ford / Focus


Numri i Njoftimit 76947
2.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2003
Kilometrazhi 190.000 km
Sa harxhon për 100 km 5.6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.8
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Ford Focus 2003 1.8 Me sherbime te sapo bera dhe me dokumente per 1 vit taksa dhe siguracion dhe 2 vite kolaudim Goma te reja 4 cope Bateri e re Rrip faze te sapo vendosur Nuk ka nevoje per asnje sherbim Xhama te zinje pas per 5 vje
Pronari i Njoftimit
Emër Dionis
Eposta (Email) dionisarapi97@icloud.com
Telefon
Celular 0693048000
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Kasetofon
ESP Fenerë për Mjegull
AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 64 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,714 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,009,174 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790