GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

OKAZION ..Mercedes-Benz A170 Nafte Kamjo Manual Viti 2000 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / A-Class
Numri i Njoftimit 76949
1.300 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 150 km
Sa harxhon për 100 km 5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 170
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime OKAZION ..Mercedes-Benz A170 Nafte Kamjo Manual Viti 2000 Kondisioner 4Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Radio CD Usb Aux Mbyllje Me Pult Xhenerike Motorrike Super Gjendje Estetike e Paster Brenda Dhe Jashte Dokumenta e Prera Nentor 2021 Tel tek ky numer flm: 0682399428 ... Cmimi Okazion...
Pronari i Njoftimit
Emër bledi
Eposta (Email)
Telefon 0682399428
Celular 0682399428
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
ABS Sensor Shiu & Drite Navigator
Alarm Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
CD Xhama Elektrik Kasetofon
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Shpejtësi Konstante
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin Katalizator

Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 67 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,614 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,009,074 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790