GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shes autobus 28 vende Ndrysho Fshi
Renault / Master
Numri i Njoftimit 76955
5.000 Lekë — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2006
Kilometrazhi 200.000 km
Sa harxhon për 100 km 11 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 3
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet autobuzi i standardit Euro 4\\r\\nNë gjendje shumë të mirë motorike dhe mekanike\\r\\nMotor 3.0L 11lt/100km konsumi\\r\\nMe 28+1 vende\\r\\nRrip sigurimi në çdo sendile\\r\\nI pajisur me Klima para dhe aspirator prapa\\r\\nKamera në pjesën e pasme\\r\\nXhama të zinj\\r\\nDerë elektrike + derë emergjence
Pronari i Njoftimit
Emër Gjoke
Eposta (Email) eler141622@gmail.com
Telefon 0682250144
Celular 0683269996
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Sensorë Parkimi
ABS Pasqyra Elektrike Kasetofon
Alarm Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Me Xham nga Sipër ESP Fenerë për Mjegull
CD AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
Kolltukë (sedilje) Lëkure AirBag për Pasagjerin Katalizator
Me Libër Shërbimesh

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Ky njoftim është parë 37 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,803 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,009,263 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790