GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Okazion Ford Focus 2004 ne gjendje te mire Ndrysho Fshi
Ford / Focus
Numri i Njoftimit 76968
3.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 138000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.8
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Ford Focus 2004 – 3,000 € (cmim i diskutueshem)\\\\r\\\\nMakina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese femer.\\\\r\\\\nServisi i plote i makines i kryer muajin e fundit.\\\\r\\\\nMe kolaudim, taksa dhe siguracion te kryer ne muajin Maj 2021.\\\\r\\\\nBateri e re.\\\\r\\\\nKondicioner i ri i fuqishem dhe i sapombushur.\\\\r\\\\n138,000 km.\\\\r\\\\nE perdorur kryesisht per levizje brenda Tiranes.\\\\r\\\\nMe kambio manuale.\\\\r\\\\nE mbyllur me 5 dyer.\\\\r\\\\nMotorri 1.8 nafte\\\\r\\\\nTarga shqiptare\\\\r\\\\nNgjyra: blu\\\\r\\\\nAM/FM stereo\\\\r\\\\nMe mbyllje qendrore me pult\\\\r\\\\n2 Dritare elektronike\\\\r\\\\nFshirese e dritares se pasme\\\\r\\\\nMe pasqyra te perthyeshme
Pronari i Njoftimit
Emër Mariana
Eposta (Email) marianastefo@gmail.com
Telefon 0696091631
Celular 0696091631
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Me Libër Shërbimesh Mbyllje Me Pult Kasetofon
Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 40 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,667 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,009,127 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790