GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz C200 Kompressor Automat Gaz+Benzinë Full AA111 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-ClassNumri i Njoftimit 76982
8.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 126600 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 200
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime OKAZION! Mercedes Benz C200 Kompressor, viti 2008, Benzinë+Gaz (impiant me garanci nga Eltoni Fushë Krujë), 126.600 KM, Kambio Automatike, ngjyrë gri, sedilje lëkure, targa AA111, me të gjitha shërbimet e kryera dhe letra deri në Korrik 2022, në gjendje shumë të mirë.
Pronari i Njoftimit
Emër AA111
Eposta (Email) pangoviktor@gmail.com
Telefon 0677395498
Celular 0677395498
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Navigator
CD Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
Kolltukë (sedilje) Lëkure Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord ESP Katalizator
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 45 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,917 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,481,158 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790