GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Suzuki Swift 1.3 Nafte 2009 Ndrysho Fshi
Suzuki / Swift
Numri i Njoftimit 76983
3.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 108000 km
Sa harxhon për 100 km 4 l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.3
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Kuqe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shesim Suzuki Swift 1.3 nafte 2008 . Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike me te gjitha sherbimet e sapo e kryera ( vaj filtra )dhe super ekonomike . Gomat 90% te reja , kiti i zinxhirit te motorrit te sapo nderruar , bateri te re sapo e ven ,sensore mbrapa per parking , sediljet me ngrohese, pasqyrat me tharje dhe elektrike dhe letrat e paguara deri ne shtator 2022 Per me shume info kontaktoni ne nr 0694554808
Pronari i Njoftimit
Emër Gerald
Eposta (Email) Gerhuqi@gmail.com
Telefon
Celular 0694554800
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (12) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
CD Mbyllje Me Pult Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 77 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,880 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,481,121 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790