GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedez E200cdi 2005 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / E-Class
Numri i Njoftimit 77128
2.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 270000 km
Sa harxhon për 100 km 8li litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Bezhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike,sapo i është bërë ndërrimi i vajit te motorrit dhe kamjes+filtrat.
Pronari i Njoftimit
Emër Spartak
Eposta (Email) picirispartak1@gmail.com
Telefon 0695584260
Celular 0686279668
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Disqe Alumini Mbyllje Me Pult Kolltukë me Ngrohje
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Kasetofon
ESP Shpejtësi Konstante
AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
AirBag për Pasagjerin Katalizator

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 259 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 389 herë. Deri tani jemi shfletuar 169,445,857 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790