GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes Benz C Class 200CDi Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 77134
3.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2003
Kilometrazhi 330000 km
Sa harxhon për 100 km 3.7 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 200
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Mercedes Benz c class w203 Motorr 200 CDI . Kambio manuale . Shume Ekonomike . Ne gjendje shume te mire . Makinen e kam blere ne gjermani ne vitin 2016 . Cmimi 3200 euro ! Kontakt 0675000063
Pronari i Njoftimit
Emër Aldi Aliaj
Eposta (Email) aldi_aliaj93@live.com
Telefon
Celular 0675000063
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 240 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 12,969 herë. Deri tani jemi shfletuar 169,458,437 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790