GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

OPEL ASTRA 1.7 DTI Ndrysho Fshi
Opel / Astra
Numri i Njoftimit 77182
2.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 200000 km
Sa harxhon për 100 km 4.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Opel Astra 1.7 DTI (Diesel) •Motorri 1689 cc Nafte (Siguracionimë i lire n çmim) •Kamio Manuale •Konsumi (4.5L/100 km) ne Autostrad (6L/100 km) në Qytet •Kolaudimi deri ne Gusht 2024|Letrat deri ne Gusht 2023 •Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike E gatshme per çdo provë.Çmimi: 2200€ i diskutueshem
Pronari i Njoftimit
Emër Ardian
Eposta (Email) misirresulaj04@gmail.com
Telefon
Celular 0695100006
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Kasetofon
ESP Fenerë për Mjegull
AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 100 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,262 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,182,822 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790