GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

TOYOTA RAV4 - 2.2 NAFTE- NAVIGATOR Ndrysho Fshi
Toyota / RAV 4
Numri i Njoftimit 77190
6.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 230000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.2
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime ‼️ 6700 EURO I DISKUTUESHEM ‼️\r\nTOYOTA RAV4 D-4D\r\n✅VITI NENTOR/2007 ( MODEL 2008 )\r\n✅MOTORRI 2.2 NAFTE 4X4 \r\n✅KAMBIO MANULE\r\n✅KM 230.000 ORIGJINALE ME SHERBIME. GOMA MICHELIN POTHUAJSE TE REJA. \r\n✅OPSIONET : NAVIGATOR - DVD - GPS - AUX - USB - CD - LOCKING DIFFERENTIAL - PILOT AUTOMATIK - XHAMA DHE PASQYR ELEKTRIKE - KLIMA - OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT ETJ…\r\n✅ME DOGANE TE PAGUAR. E SAPOARDHUR\r\n✅CMIMI 6700 EURO I DISKUTUESHEM\r\n✅INFO : 0692126959\r\nPER ME SHUME MAKINA VIZITONI FAQET TONA NE \r\n✅FACEBOOK : AUTO CLASS 1\r\n✅INSTAGRAM : AUTO CLASS 1
Pronari i Njoftimit
Emër ilir
Eposta (Email) vini9595@live.com
Telefon 0692126959
Celular 0692126959
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (9) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 111 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,557 herë. Deri tani jemi shfletuar 171,183,117 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2023 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790