GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedez Benz CDI 220 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / 220
Numri i Njoftimit 77258
4.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 200000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 220
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Mercedez Benz CDI 220, Portobagazh, kambio Automatike ,Nafte,Viti 2005, gome rezerve, kolaudim deri ne 2025, taksa te paguara, tapiceri lekure e zeze e paster, kondicioner, perdorim i rregullt vetem familjar, makina ne gjendje optimale . Cmimi 4,700 euro. Telefon 0693234004
Pronari i Njoftimit
Emër Ar. Kr.
Eposta (Email) punafinanca@gmail.com
Telefon 0693234004
Celular 0693234004
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 259 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,817 herë. Deri tani jemi shfletuar 173,863,158 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2024 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790