GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Seat Leon viti 2006, automat, 2.0 TDI, navi, 4500 euro Ndrysho Fshi
Seat / Leon
Numri i Njoftimit 76786
4.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2006
Kilometrazhi 154000 km
Sa harxhon për 100 km 5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2000
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Seat Leon, viti 2006, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, limitator shpejtësie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, xhama të errët origjinale, 154000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, tapiceri rrobe ngjyrë vishnje, disqe origjinale çerkin lega 17", goma Hankook 90%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 4500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.
Pronari i Njoftimit
Emër albano
Eposta (Email) alban.kalaja@yahoo.com
Telefon 0673894604
Celular 0689092906
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (19) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Navigator
Alarm Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Katalizator
Kompjuter në Bord ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 39 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,649 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,931,634 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790