GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

I respektuar shitës!
Shërbimi që ju kërkoni, është FALAS vetëm për 15 ditë.
Ju nuk duhet të regjistroni në faqe më shumë se një herë sepse nuk del në transmetim pa u bërë pagesa përkatëse.
Investoni për shitjen e makinës tuaj pa ardhur ditët e fundit që të bëni ulje drastike të çmimit! Ju faleminderit!
Çmimi për reklamimin e makinave në shitje
Çmimi i Makinës 15 Ditë 1 Muaj 365 Ditë Derisa të shitet*
0 - 10.000 Euro Falas 500 Lek 1.000 Lek 1.500 Lek
10.001 - 15.000 Euro Falas 1.000 Lek 1.500 Lek 2.000 Lek
15.001 - 20.000 Euro Falas 1.500 Lek 2.000 Lek 2.500 Lek
Mbi 20.000 Euro Falas 2.000 Lek 2.500 Lek 3.000 Lek
*Alternativa deri sa të shitet e ka të detyrueshme njoftimin pas 365 ditëve!
Pagesa me PayPal i ka çmimet në dollar ndryshe nga kjo tabelë dhe ka 2$ komision
Llogaritë bankare për të bërë pagesën
Banka Numri i Llogarisë Komisioni Degët
ProCredit 11-836899-00-01 Ka Komision Kliko këtu për degët e ProCredit
BKT 417387869 Ka Komision Kliko këtu për degët e BKT(Tiranë)
Kliko këtu për degët e BKT(Rrethet)
Raiffeisen 284551 Nuk ka Komision Kliko këtu për degët e Raiffeisen(Tiranë)
Kliko këtu për degët e Raiffeisen(Rrethet)
Bëje pagesën me Paypal tani! 2$ komision
Për pagesën mund ta kryeni edhe pranë zyrave tona
Për çdo informacion: 0672040640 / 0682040640 /0692040640/+355 4 226 97 90
Kur të bëni pagesën mos harroni të shkruani Emër Mbiemër dhe numrin tuaj të telefonit.
Për të mësuar si bëhet pagesa në bankë klikoni këtu

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 15,348 herë. Deri tani jemi shfletuar 174,824,896 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2024 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790