GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

I respektuar shitës!

Shërbimi që ju kërkoni, është FALAS vetëm për 15 ditë.

Ju nuk duhet të regjistroni në faqe më shumë se një herë sepse nuk del në transmetim pa u bërë pagesa përkatëse.
Nëse regjistroni më shumë se 4 makina të ndryshme makina juaj nuk do të aprovohet.
Investoni për shitjen e makinës tuaj pa ardhur ditët e fundit që të bëni ulje drastike të çmimit!

Ju faleminderit!
Çmimi për reklamimin e makinave në shitje
Çmimi i Makinës 15 Ditë 1 Muaj 365 Ditë Derisa të shitet*
* Alternativa deri sa të shitet e ka të detyrueshme njoftimin pas 365 ditëve!
Pagesa me PayPal i ka çmimet në dollar ndryshe nga kjo tabelë dhe ka 2$ komision
Nën 10.000 Euro Falas 500 Lek 1.000 Lek 1.500 Lek
Nën 15.000 Euro Falas 1.000 Lek 1.500 Lek 2.000 Lek
Nën 20.000 Euro Falas 1.500 Lek 2.000 Lek 2.500 Lek
Mbi 20.000 Euro Falas 2.000 Lek 2.500 Lek 3.000 Lek

Formulari për shtimin e një makine të re

(nuk shfaqet në njoftim)
(vetëm 1 numër celular dhe pa prefix kombëtar)
(fjalëkalimi për të ndryshuar të dhënat e makinës në të ardhmen, minimum 6 karaktere)
(mund të shkruani numrin e dytë celular nëse keni)
(psh. Benz 270 CDI Elegance 2003)
(psh: Makinë Qyteti për A Class apo Golf apo Opel Corsa)
(volumi i cilindrave, cilindrat, p.sh. 1.6 ose 250)
(p.sh. 2005)
(p.sh. automatike)
(p.sh. kondicioner automatik)

Gabim: Sistemi i regjistrimit të fotove nuk u hap ju lutem kontaktoni: 0692040640.

Të dhëna të tjera për makinën

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 9,607 herë. Deri tani jemi shfletuar 175,031,429 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2024 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790