GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Audi A3, 2001, benzin +gaz, manuale, tapiceri lekure dhe kamoshi, letrat te paguara per 1 vit Ndrysho Fshi
Audi / A3Numri i Njoftimit 76790
2.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 255000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Errët Metalik
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Audi a3 sport Viti 2001 Karburanti benzin +gaz Impjanti lovato i shenur ne leje te qarkillimit Xhama elektrik Pasqyrat me palosje elektrike Motorr 1.6 Km 255000 Kambjo manuale Disqe 17 Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte ne gjendje te mire motorrike dhe estetike Tapiceri lekure dhe kamoshi Letrat te paguara per 1 vit Cmimi 2500€ i diskutueshem
Pronari i Njoftimit
Emër Ilir
Eposta (Email) S.islamaj@yahoo.com
Telefon
Celular 0684011114
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
CD Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Kasetofon
AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
AirBag për Pasagjerin Fenerë Xenon
Katalizator

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 110 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,132 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,931,117 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790