GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Passat 2.0 TDI Highline Sport Ndrysho Fshi
Volkswagen / Passat
Numri i Njoftimit 76796
7.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 260000 km
Sa harxhon për 100 km 7 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Marka : VW Passat 2.0 TDI Highline Sport Viti i prodhimit : 2007 Kilometra : 260000 km (Origjinale te certifikuara + 1 pronar) Kambio : Automatic 1 pale disqe me goma verore 1 pale disqe me goma dimerore Nr Cel : 0682058072 Cmimi : 7500€ Extra Info : -140 hp -Full option design -Seria highline sport -Cambio automatico tiptronic DSG -AutoHold -Pilot automatik -Ngjyre blu e hapur -Navigator -Tapiceri Nape 100% lekure nga me e mira origjinale e VW -Klima 4 zona -Sensor parkimi VW fabrike -Sensor shiu & drite -Pasqyrat me palosje -Ndezje drite me kthimin e timonit -3 xhamat mbrapa me refleks + perde automatike -Paketa Chrome Outside (inoxi jashte makines) -Paketa Sport -Bord kompjuteri -Fener me lupa origjinale & fener mjegulle & larje feneresh -12x Airbags (SRS), ABS, BAS-ESP (sistem kundra rreshqitjes) -Sediljet e parme me buton levizje automatik -Sedilje me ngrohje -Celes model inox (2 celesa) Gjendje teknike, estetike dhe motor perfekt me konsum shume te ulet Dokumenta te paguara
Pronari i Njoftimit
Emër Rei
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0682058072
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (20) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 79 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,647 herë. Deri tani jemi shfletuar 163,931,632 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790