GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shitet Toyota Yaris 2004 1,4 Nafte, 2,500 Euro. Ndrysho Fshi
Toyota / Yaris
Numri i Njoftimit 76838
2.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 190000 km
Sa harxhon për 100 km 3.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Toyota Yaris 2004 1,4 Nafte. Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, me kambio manuale. Goma te reja Conzinental per te 4-tra stinet (7,500 leke copa). Dokumenta te bera per nje vit ne Mars te 2021. Bateri te sapo vene varta. Konsumi 3,5 litra/100 KM. Motorri ne gjendje shume te mire.
Pronari i Njoftimit
Emër User
Eposta (Email) rejisproperties@gmail.com
Telefon 0685650200
Celular 0685650200
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Alarm Mbyllje Me Pult
CD Pasqyra Elektrike
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 52 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,055 herë. Deri tani jemi shfletuar 164,220,870 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790