GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Smart nafte 2001 me garanci Ndrysho Fshi
Smart / ForTwo
Numri i Njoftimit 76985
2.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 130000 km
Sa harxhon për 100 km 3.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 0.8
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet smart me motorr 800 nafte. Ngjyre e zeze , tavan xhami, automatike, motorr me garanci, freksion i ri, bateri e re , radiator i ri, etj. WhatsApp 069 57 14 142.
Pronari i Njoftimit
Emër Lorin
Eposta (Email) Lugati@protonmail.com
Telefon
Celular 0695714142
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Me Xham nga Sipër Xhama Elektrik Kasetofon
CD ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 37 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,791 herë. Deri tani jemi shfletuar 166,481,032 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2021 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790