GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz coupe 2.2 nafte viti 2001 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / E-ClassNumri i Njoftimit 77124
2.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 230000 km
Sa harxhon për 100 km 7li litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.2
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet ose nderohet me makine automat Cmimi 2200 euro Sherbime te bera
Pronari i Njoftimit
Emër Enea
Eposta (Email) Eneahysen33@gmail.com
Telefon 0695182821
Celular 0692872355
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Disqe Alumini Mbyllje Me Pult
Kolltukë (sedilje) Lëkure Pasqyra Elektrike
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 250 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 12,998 herë. Deri tani jemi shfletuar 169,458,466 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2022 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790